Test

Dental İmplantlar

Diş implantları yerine kullanılan diş kökleridir. İmplantlar, doğal dişlerinize uyacak şekilde yapılmış sabit (kalıcı) veya çıkarılabilir yedek dişler için güçlü bir temel sağlar.

Şeffaf Plakla Tedavi

Invisalign, metal diş telleri kullanmadan dişleri düzelten özel bir ortodontik tedavidir. Şeffaf diş telleri serisi, dişleri nazikçe doğru pozisyona çekerek düzeltir.

Holywood Smile

Diş kaplamaları, dişlerinizin şeklini, rengini ve boyutunu değiştirmek ve mükemmel ‘Hollywood’ gülüşünü elde etmek için dişlerin ön kısmına yapıştırılan ince porselen kabuklardır.

All-on-4

All-on-4 dental implantlar, tüm üst veya alt diş setinin yerini almak üzere tasarlanmış eksiksiz bir implant setidir. Protezlere kalıcı ve doğal bir alternatif olarak hareket ederler.

Lamine Veneer

Yaprak şeklindeki ince yapılı porselen kaplamalar, düzensiz şekle sahip dişlerde veya diş aralıklarında ve hafif eğriliklerde güzel bir gülümseme sağlamak için kişiye özel yapıştırıcılarla uygulanan özel kaplamalardır.

Zirkonum Kaplama

Zirkonyum porselenler hem alt yapısının dayanıklı oluşu hem ışık geçirgenliği özelliğiyle dayanıklılık ve estetiği bir arada bulundurmaktadır.

Ortodonti

Ortodonti yani çene yüz ortopedisi, alt üst çenenin ve bunların üzerinde yer alan dişlerin düzensizliklerinin teşhis ve tedavisi işlemidir.

Dijital Gülüş Tasarımı

Yüz şekilleri ve gereksinimlerine göre uygulanan doğal ve estetik bir görünüme kavuşturulması işlemidir.

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, gülüşün estetiğini artırmak ve dişlerde zamanla oluşan lekeleri gidermek için uygulanan popüler bir estetik diş tedavisidir.