Doktorlarımızla Tanışın

Dente Dental Studio’daki bakımınız süresince doktorlarımız, tedavi planınızın boyunca eksiksiz yanınızda olacak, sonraki adımları anlamanıza ve seçeneklerinizi değerlendirmenize yardımcı olacaktır.

1956

Dr. Dt. Nuri ÜNAL

AĞIZ DİŞ VE ÇENE CERRAHI Dr. Nuri ÜNAL 1990 yılında Aydın’da doğdu. İlk ve orta öğreniminin ardından Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Diş Hekimliği eğitimini tamamlayan ÜNAL mezuniyeti sonrasında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda doktora programına kabul edildi. Alanında dental implant cerrahisi, immediate yükleme, All on 4 & All on 6 tedavi prosedürleri, gömülü diş çekimleri ile ilgili uluslararası bilimsel kongrelerde çok sayıda sunumu, bildirisi, konuşmaları ve çalışmaları bulunan ÜNAL; İzmir, İstanbul, Denizli gibi illerde çok sayıda klinikte çene cerrahisi hizmeti verdikten sonra 2021 yılında Dr. Serdar Demirçal ile birlikte Dente Dental Studio Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurmuştur ve burada hizmet vermeye devam etmektedir.

1957

Dt. Serdar DEMİRÇAL

DİŞ HEKİMİ Dt. Serdar Demirçal 2004 yılında Denizli Anadolu Lisesinden mezun olup Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazanmıştır. 2010 yılında mezun olup diş hekimliği mesleğine başlamıştır. Avrupadent Ağız ve Diş Hastanesinde 3 yıl ve Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde 7 yıl çalıştıktan sonra 2021 yılında Dente Dental Studio Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin iki kurucusundan birisi olmuştur. Gülüş tasarımı, estetik diş hekimliği, bonding, kompozit lamina, sabit ve hareketli restorasyonlar, implant üstü sabit ve hareketli restorasyonlar, kanal tedavisi, zirkonyum protezler gibi alanlarda hizmet vermektedir.

1958

Dt. Ömer M. ÇİFTÇİ

DİŞ HEKİMİ 1994 yilinda Gaziantepte dogdu. Liseyi Ayten Kemal Akınal Anadolu Lisesinde, yuksek ogrenimini ise Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde aldığı eğitimin ardından uzmanlaşmış ve bu alandaki en son gelişmeleri yakından takip etmiştir. Estetik diş hekimliği, laminate veneer e-max ve zirkonyum protezler, implant üstü protezler ve restoratif diş tedavileri gerçekleştirmektedir.